Energetická soutěž pro domácnosti

Kdo se může zúčastnit?

Soutěže se může zúčastnit vlastník elektroměru či plynoměru a každý kdo rád ušetří peníze za spotřebovanou elektřinu nebo plyn. Zapojit se může každý majitel bytu nebo rodinného domu ale i klienti v podnájmu v situaci, kdy jsou energie a plyn psány na ně.

Jak naše soutěž funguje?

Základ naší soutěže spočívá v tom, že dodavatelé s různými podmínkami a cenami se snaží získat vás, jako nového klienta. Naším úkolem je pro vás vybrat toho nejlepšího, tudíž nejlepší cena za nejlepší služby. Všichni dodavatelé, kteří s námi v soutěži spolupracují, jsou prověření a spolehliví. Váš úkol v této soutěži je přihlásit se a podepsat smlouvu. Vše ostatní kolem za vás rádi zařídíme my.

Proč se přihlásit?

Můžete se spolehnout na to, že v naší soutěži zaplatíte za energie doopravdy tolik, kolik má dodavatel uvedeno ve svém ceníku. Bohužel, oficiální ceny dodavatelů neplatí každý. Některým se vydaří platit dokonce i nižší částku, často je za ní ale ukrytá smlouva na více let. Ve výsledku za pár let zaplatíte mnohem víc, vzhledem ke změně cen energii na trhu. Další situace kdy se můžete dostat k levnému plynu a elektřině je akční sleva. Ta ovšem vždy nemusí být tak výhodná, jak se na první dojem zdá. Může dojít například k zpoplatnění zákaznické linky, která byla doposud zdarma a nebo zdražení jiných služeb, které byly levnější. S naší energetickou soutěží se můžete spolehnout na to, že za službu zaplatíte méně a bez různých navyšování ostatních služeb.

Jak se přihlásit a co vás čeká?

Soutěž začíná ve chvíli, kdy se přihlásíte. Další pracovní den od nás očekávejte telefonát, ve kterém si ověříme váš zájem a dohodneme se na den, který se vám bude hodit k návštěvě našeho kurýra. Kurýr vám přiveze již přichystanou přihlášku, kterou stvrdíte svým podpisem a zároveň kurýrovi předáte staré smlouvy a faktury, které se týkají vaši stávající smlouvy. Po vyřízení zmíněných nutností nastane dvou až tříměsíční pauza, kdy začneme hledat vhodného dodavatele pro vás. Naše porovnání ceny plynu a elektřiny zaručí výběr nejlevnějšího dodavatele. Po vybrání vás budeme opět kontaktovat s nabídkou, kterou jsme pro vás připravili. Pokud budete se vším souhlasit, navštíví vás opět kurýr s novou smlouvou k podpisu. Energie od nového dodavatele můžete začít používat ihned a nebo po skončení staré smlouvy. To vše se odvíjí od typu smlouvy kterou uzavřete.

Jak se změní mé výdaje?

Díky našemu přehledu na trhu s energiemi, pro vás můžeme zjistit, jak velká by vaše úspora v případě zapojení do soutěže mohla být. Průměrná úspora energie je 15-20%. Jsme ovšem schopni docílit i úspory až 30%. Proč průměrná a ne reálná úspora? Z jediného důvodu, reálná spotřeba je ovlivněna dalšími faktory např. nákup či obměna konkrétního spotřebiče, objem spotřeby, změny v počasí apod. V případě zájmu o zjištění úspory ve vašem konkrétním případě nám postačí vaše poslední roční vyúčtování.

Doba trvání vysoutěžené smlouvy?

Platnost vaší nové smlouvy se může lišit v podobě dvou nebo tří let, závisí na podmínkách dodavatele. Smlouva, kterou podepíšete se po celou dobu jejího plnění nezmění. Tudíž se nemusíte bát navyšování nebo jiných změn, jak se může stát u jiných nabídek od různých dodavatelů. Nemusíte se obávat toho, co nastane po skončení vaší smlouvy, protože vás opět zařadíme do soutěže a vybereme dalšího dodavatele, s kterým budete opět spokojení.

Z jakých dodavatelů energie a plynu vybíráme?

Nemusíte mít obavy z toho, že za nízkou cenu máte nekvalitního dodavatele energie a plynu. Všichni dodavatelé, co jsou zařazeni v naší soutěži musí projít určitými kritérii spolehlivosti. Zaměřujeme se na podmínky které si kladou, typ smluvní dokumentace atd. Díky všem podmínkám, které musí dodavatel splnit, vám můžeme přislíbit kvalitní služby v energetické soutěži.

Náležitosti, které musí dodavatel plnit:

 1. platná licence – ČR
 2. značka kvality, kterou rozlišujeme v oblastech jako je včasné zapojení, spolehlivé dodání energie, jak bylo uvedené ve smlouvě, jasně uspořádané vyúčtování a průhledná kupní smlouva
 3. zaručit zákaznickou péči (kvalita, odvolatelnost, rychlost řešení)
 4. finanční rovnováha, vaše přeplatky obdržíte včas nazpět
 5. morální zásady, jasný cíl je spokojený zákazník

Proč si soutěž nenechat ujít?

 1. Naše desetiletá praxe nám poskytla vzdělání na trhu s energiemi.
 2. Snížíme vaše výdaje až o 30%.
 3. Děláme to pro vás, ne pro dodavatele.
 4. Všichni dodavatelé prošli testy kvality a spolehlivosti.
 5. Najdete u nás velký výběr dodavatelů.
 6. Váš vysoutěžený dodavatel s vámi uzavře smlouvu na sjednanou dobu ve smlouvě. Nemusíte se bát, že vaše smlouva skončí za pár měsíců jak se stává u jiných dodavatelů.
 7. Pro zapojení do soutěže nic neplatíte, jen se přihlásíte. Se vším vám poradíme a pomůžeme.
 8. Postaráme se o problémy s ukončením staré smlouvy.
 9. Po ukončení smlouvy to pro vás nekončí! Po uplynutí smluvní doby začneme s dalším srovnání cen plynu a elektřiny všech dodavatelů a vybereme toho nejlepšího pro vás.
 10. Hlavní je vaše pohodlí, vše zařídíme my. Nikam nemusíte, kurýr za vámi se smlouvou přijede sám.
 11. Všechny obchodní podmínky a uvedené ceny jsou námi zkontrolovány.
 12. Nevybíráme dodavatele jen podle ceny ale i podle smluvních podmínek, které se vás týkají.